Klasika .. maslo a kakao 😍😍😍😍
Moje obľúbené, vždy tvaroh, škorica, nesquik a maslo 😂 Lenže ja som buchtozavislak 🙈😎
Mm polieva pudingom
makom a cukrom alebo orechami a cukrom
orechami a masielkom
Karamelom😉
ospravedlnujem sa tým, ktoré som teraz až moc navnadil a nemôžu si buchty práve teraz s tou svojou posýpkou dať :D (to patrí aj pre mňa) ... ale inak ja som si počas výšky obľúbil na priváte jesť buchty s čokoládovým jogurtom a bola to šupa 🙂
😍😍😍😍 granko a maslo
poznáte ten vtip "Máš rada mak?" ... oo áno 🙂 ... "ta sa s ním posyp ty buchta" :P ... sorry ale je piatok :P
😀 mojimi sa vzdy dali okna rozbijat, makke boli len za cerstva 😂
Ale ano,u nas ide klasika granko+maslo a moje deti ich nelubia😅
@lyrrya ostane viac pre teba 🙂
Kakao, mleté orechy🙂
@jankofeedo tak dik 😀 radsej dam manzelovi, som rada,ze som trocha schudla konecne
@lyrrya ja som teraz na diéte tak tiež by som dal žene ... tá je po 2 deťoch ako lusk 🙂
Maslo ,kakao ako posýpka,,Buchty môžem ale makové a orechové nieeee😊😊
Kakao +maslo, alebo ja lubim aj s oprazenou struhankou a maslom.
Makom alebo grankom
Pudingovou čokoládou ako robí moja babička ☺
@jankofeedo tá "čipka" feedo je TOP 😍
@annmari širokopoužiteľná :D
Ja si davam pernik na struhanie,cukor a maslo mnam
Mnaam ja nepreferujem buchty ale slaninu na veceru :p. Ale kedze som s dcerkou v nemocnici na veceru nam doniesli pecene buchty. Mnaam neskutocne boli dobre... Take som este tusim nejedla
Grankom😍
klasika rozrobeny praskovy cukor s kakaom a maslo proste buchty musia plavat v cokolade ziadne suche s chudobnou posypkou alebo grankom ble
@jankofeedo aj ja si prosim taku plienovku znacky "FEEDO" :-P
@lizatko1009 ja som vždy dával hlavne veľa praženého masielka 🙂
@zubrienka20 plienky už neviem na stránke nájsť :( - môžem ti poslat poštou tu našu 🙂 a mohla by sa z nej stať putovná plienka :D
@jankofeedo daj putovat aj s tymi buchtami,mam chut na sladke a vsetky sladkosti zjedli deti a posledne minonky manzel🙂


makoooom