Ahojte baby prosím vás máte niektorá kuhynsky robot z Delimana je dobrý a stačí na bežné používanie v domácnosti
Nemám 🤖 ale ten sekacik a super vec
25. jan 2019
Ahojte baby prosím vás máte niektorá kuhynsky robot z Delimana je dobrý a stačí na bežné používanie v domácnosti
Nemám 🤖 ale ten sekacik a super vec
Podla mna dost kram. Nie som s nim spokojna. Predtym som mala bosh a bol ovelalepsi