Baby chcem sa vas opýtať ake mate skusenosti z kavovarom Dolce gusto alebo tosimo,kapsule idu hociktore alebo to vadi.Ake mate skúsenosti
@knazovicova Veru tak, za pol roka čo dá do kasul, už má pákový kávovar za tie peniaze.
Ja mam tiez gusta a kapsule tam idu len gustove. Tiez kupujem len sem tam ked je akcia. Mam rada late, capucino
kazdy kavovar ma svoje kapsule. Gusto ma gusto, Tassimo ma tassimo. Nemozete miesat znacky. My mame Tassimo. Je aj caj, horuca cokolada a rozne kavy. Kapsuly sa daju v akcii aj pod 4e kupit.
Tasimo sa rychlo pokazi a uz ani kapsule nie su take, ako kedysi...predtym boli vyborne, ale co som naposledy pila z neho, bolo to hroNe...radsej dolce gusto
Ja mam malicky pakovy delonghi, nasi maju gusta.. 8 kav capucino okolo 4,5 v akcii.. Ja kupim popradsku za 1,3 a capucin spravim 15?20? A uplne ina chut kavy. Takze za mna ziadny kapsulovy
Ja mam dolce gusto. Káva super, ale kapsule su tak predrazene, ze kavovar stojí na policke. Asi by som radšej kúpila kavovar na klasické preso