icon

Baby chcem sa vas opýtať ake mate skusenosti z kavovarom Dolce gusto alebo tosimo,kapsule idu hociktore alebo to vadi.Ake mate skúsenosti

avatar

Ja mam dolce gusto. Káva super, ale kapsule su tak predrazene, ze kavovar stojí na policke. Asi by som radšej kúpila kavovar na klasické preso

27. mar 2017
avatar

@knazovicova Veru tak, za pol roka čo dá do kasul, už má pákový kávovar za tie peniaze.

27. mar 2017
avatar

Ja mam tiez gusta a kapsule tam idu len gustove. Tiez kupujem len sem tam ked je akcia. Mam rada late, capucino

27. mar 2017
avatar

kazdy kavovar ma svoje kapsule. Gusto ma gusto, Tassimo ma tassimo. Nemozete miesat znacky. My mame Tassimo. Je aj caj, horuca cokolada a rozne kavy. Kapsuly sa daju v akcii aj pod 4e kupit.

27. mar 2017
avatar

Tasimo sa rychlo pokazi a uz ani kapsule nie su take, ako kedysi...predtym boli vyborne, ale co som naposledy pila z neho, bolo to hroNe...radsej dolce gusto

27. mar 2017
avatar

Ja mam malicky pakovy delonghi, nasi maju gusta.. 8 kav capucino okolo 4,5 v akcii.. Ja kupim popradsku za 1,3 a capucin spravim 15?20? A uplne ina chut kavy. Takze za mna ziadny kapsulovy

27. mar 2017