Je tu niektora co sa jej nedarilo otehotniet dlksiu dobu.,???? A co vám pomohlo???
Tak zalezi aj preco sa nedari, od toho sa vsetko odvija
Gynex kvapky, nedarilo sa 2 roky, nemala som ovu... A zmena stravy...
@martinkatinka jasne, to je zaklad
Pripojím sa aj ja ak mozem
6 rokov cakania
U nas 1.krat po piatich rokoch aj to bol potrat,potom zas po piatich rokoch dcerka a teraz zas po piatich😁.medzitym sme len cakali a skusali.neboli sme ani na jednom vysetreni.
Posramoteny hormonalny profil anovulacne cykly polycysticke vajecniky ale otehotnela som nieco po vyse roku len tak proste z nicoho nic uz sme boli objednani do reprodukcneho centra a zrazu tehotna
My sme vyskúšali všetko, vitamíny, caje, aj tie kvapky...nakoniec sme išli už.do centra na vyšetrenie...muž zlý spermiogram...známa mi odporučila trenky s takou traumalinovou vložkou...také čosi...tak ich nosí na noc...výsledky sa o niečo zlepšili...ale IVF nás neminie...v októbri by sme chceli skúsiť
No mi zme už boli po všetkých vyšetreniach a som zúfalá lebo pred 5rokmi som na šup otehotnela a teraz nič. A všetke výsledky v pohode
My sme skúšali všelijaké kvapky, čaje, sprostosti, boli sme v Gyn-fiv, nezistili nič, 2x sme mali inseminaciu neúspešne. Potom sme sa na to vykašlali, bolw som na preventívnej u všeobecnej dr a tam že hormóny štítnej žľazy niesu také akoby mali byť. Objednala som sa na endokrinológiu, povedala som že sa mi nedarí otehu, nasadili mi lieky a po roku sa podarilo a malá už bude mať 2 mesiace
@daarling prosím vás aké lieky vám dali lebo ja som bola na endokrinológiji a všetko v poriadku
@jankohanka ja viac takych parov poznam co 1.dali na sup a potom roky sa im nedari.ale to presne neviem ci chodia po vysetreniach.
@jankohanka Lthyroxin 50... No ja som mala na endokrinológii hodnoty z krvy tak na hranici, že by som tie lieky nemusela brať, ale keďže som povedala že sa nám nedarí tak hneď mi ich predpísala, pretože na to aby sa podarilo otehotnieť musí byť hodnota TSH tuším do 2. Ja som mala asi 5 sa mi zdá..... Keby neriešim dieťa, tak liečba by nebola potrebná, aj na utz mám štitnu v poriadku, akurát ten jeden hormón som mala vyšší troška...ale ako som brala tie lieky a chodila na kontroly tak mi to pekne klesalo až nakoniec po roku kleslo pod 2 a podarilo sa.
Pred tým sme sa snažili 4 roky.
Držím palce nech sa čoskoro zadarí 🙏
@daarling ďakujem
@natal12 zdravo, mala som vyššiu nadvahu a vlastne preto som nemala ovu.. Tak som vyradila vsetko mastne, nezdrave, sladkosti, pecivo.. Za 4 mesiace islo dolu 40kg, a vratila sa ovu..
Zacala som zdravo jest koncom septembra, v decembri som uzivala gynex.. V januári bola prva ovu ale nepodarilo sa, a bo februári som bola tehu 🙂
@jankohanka bola si aj na reproimunologii?
@jaruska18 ja som mladá ale ešte je to skoro riešiť vyšetreniami ale tiež sa nám nedarí. Niektoré otehotneju na prvý šup a niektorým to trvá aj keď sú zdravé.. rozmýšľam koľko krát nad tou stravou aj ja🤔🤦♀️ ako ja zjem všetko..ale zas nadváhu nemám určite. 162 CM a 62.5 kg dve kilá som pribrala
@catherinah toto nie
Nie nič mi nezistili, všetko v poriadku mám. Lekár mi povedal že som zdravá.. tak neviem potom. Si myslím že problém by nemal byť,to som si myslela že budem na prvý šup ale ako vidím tak nie..🤔😕
Napíšem ti otrepané, ale prestať na to myslieť 😀
@catherinah toto nie a tam ta posiela doktor
@jankohanka sama si musis vypytat odporucanie (vymenny listok, aj pre partnera)
Toto aj mna zaujima