icon

Mate skusenosti z vecami od BONPRIXU sako sedia veľkosti

avatar

sú o niečo väčšie ako klasicke

9. okt 2017
avatar

Treba vacsinou vzdy objednavat o cislo mensie ako bezne nosis. Ja si vzdy citam recenzie na konkretnu vec o ktoru mam zaujem 😊

9. okt 2017
avatar

Pri recenziach zvyknu pisat ako sedia velkosti.

9. okt 2017
avatar

Mne zatial sadlo vsetko az na jedny rifle co nechapem ze mi poslali oni o 4 cisla mensie 🤣

9. okt 2017