Prosim vas davali ste niektora 2,5ročnému dieťati von mandle,myslím vyoperovat?????
našej vyberali oboje keď mala tri roky
My sme dali trojročnému nosné mandle vybrať keďže sa mu ťažko dýchalo a preto sa v noci často budil.
Podla mna je to skoro, ved v 2 rokoch este len zacinaju rast. To na odporucanie lekara?
Ano moja mala cca 2 roky a 3 mesiace, mandle plus prepichovanie usiek
Ako je vyssie koment mam znamu tiez co s tym pri tak malom dietku bojovala...a tiez dala vo vyssom velu ked to bolo fakt nutne dokonca ona chodila kde tade a presla si viacerymi nazormi lekarov
@bubushik ano na odporučenie lekára lebo zme stále horí
@jankohanka a na orl potvrdili, ze je zväcsena? Ako ja osobne si myslim, ze to ma vyznam vybrat mandlu ak je to potrebne, len si nie som ista, ci u takeho maleho dietata uz.
@jankohanka dieta si v takom veku nic nepamata a predlzovat trapenie dietata len preto, ze co ak to prejde...neviem, moja to zvladla na jednotku..aj starsia dcera bola tusim v styroch rokoch a bola len v lokalnej ako sa pred 18r robilo a doteraz sa na to pamata ako ju drzali sestricky..aj ked bola najmladsia chora od operacie ale uz nikdy nemala tak plny nos aby musela dychat ustami a pocuje ovela lepsie ako pred operacou
V 2,5 roku nosne v 3 roku krne.
nas mal 2 roky nosne mu vyberali v celkovej narkoze
@jankohanka a ktore mandle ? my sme dali 2r vybrat nosnu mandlu hned po operacii vyberali v zime a v juni sme sli k moru a odvtedy obrovsky obrat dovtedy neustale co 2tyzdne maval zapaly usi od zapalu raz mu aj prepichli bubienok nedoslychal na ucho..... cize nonstop chory lebo od mala bol taky nedobry s tymi usami soplami zatekajucimi a neskor sa mu stale zapalovali tie sople v dutinach a k tomu s apridali usi lebo kratke su tie trubice usne.... takze ja som cakala na dosiahnutie veku 2r a sla nosna von odvtedy byva chory iba 1x v roku a ozaj zacali sm esportovat zimny sport a to mu velmi pomaha
Nam odporucali a odhodlala som sa az ked mal 6. Ked uz nebolo vychodisko. Ale msly si nic nepamata iba ten vtipny sirup.