Prosim vas mate skusenosti z odsavacku hlienov elekricku pre deti,odsaje dobré ci je slaba.
Jednoznacne na vysavac
24. feb 2018
Vysávačová je najspoľahlivejšie 👍
24. feb 2018
jankohanka
autorChcela som ze vyskúšam na noc ze nebude hucat ako vysávač,preto sa pre istotu pýtam
24. feb 2018
jankohanka
autorA INHALATOR MATE NIEKTORA
24. feb 2018
@jankohanka ked velmi huci vysavac tak nanho hod paplon a odsavaj troska to stlmi
24. feb 2018
Inhalator mam. Pri častých zápaloch dutín som ho používala.
24. feb 2018
na vysavac dat
24. feb 2018
Najucinnejsia je ta na vysavac...elektricka nema taky dobry tah....