icon

Prosim vas mate skusenosti z odsavacku hlienov elekricku pre deti,odsaje dobré ci je slaba.

avatar

Najucinnejsia je ta na vysavac...elektricka nema taky dobry tah....

24. feb 2018
avatar

Jednoznacne na vysavac

24. feb 2018
avatar

Vysávačová je najspoľahlivejšie 👍

24. feb 2018
avatar

Chcela som ze vyskúšam na noc ze nebude hucat ako vysávač,preto sa pre istotu pýtam

24. feb 2018
avatar

A INHALATOR MATE NIEKTORA

24. feb 2018
avatar

@jankohanka ked velmi huci vysavac tak nanho hod paplon a odsavaj troska to stlmi

24. feb 2018
avatar

Inhalator mam. Pri častých zápaloch dutín som ho používala.

24. feb 2018
avatar

na vysavac dat

24. feb 2018