icon
1 / 1
avatar

Treba variť

17. dec 2017
avatar

Ak chceš karamelove tak varit
Toto je klasické salko

17. dec 2017
avatar

Treba varit 2 - 3 hodiny

17. dec 2017
avatar

Variť treba,iba ak chceš mať z neho karamelové.

17. dec 2017
avatar

Karamelove maju v Kauflande.

17. dec 2017
avatar

No chcem grilazky robiť tak karamelove potrebujem
Ďakujem

17. dec 2017
avatar

do griláže sa nevarí.....a ak chceš karamelové, tak teraz majú orginál v Kauflande v akcii.

17. dec 2017
avatar

Fakt do grilazky sa nevari lebo lebo nepisu ake salko len salko

17. dec 2017
avatar

Ja som vcera robila griláže a nevarila som pred tým salko. Do toho netreba

17. dec 2017