Ak chceš karamelove tak varit
Toto je klasické salko
17. dec 2017
Treba varit 2 - 3 hodiny
17. dec 2017
Variť treba,iba ak chceš mať z neho karamelové.
17. dec 2017
Karamelove maju v Kauflande.
17. dec 2017
jankohanka
autorNo chcem grilazky robiť tak karamelove potrebujem
Ďakujem
17. dec 2017
do griláže sa nevarí.....a ak chceš karamelové, tak teraz majú orginál v Kauflande v akcii.
17. dec 2017
jankohanka
autorFakt do grilazky sa nevari lebo lebo nepisu ake salko len salko
17. dec 2017
Ja som vcera robila griláže a nevarila som pred tým salko. Do toho netreba
17. dec 2017

Treba variť