icon

Prosim vas vari sa toto salko dve hodiny,ci uz je varene

avatar

Treba variť

17. dec 2017
avatar

Ak chceš karamelove tak varit
Toto je klasické salko

17. dec 2017
avatar

Treba varit 2 - 3 hodiny

17. dec 2017
avatar

Variť treba,iba ak chceš mať z neho karamelové.

17. dec 2017
avatar

Karamelove maju v Kauflande.

17. dec 2017
avatar

No chcem grilazky robiť tak karamelove potrebujem
Ďakujem

17. dec 2017
avatar

do griláže sa nevarí.....a ak chceš karamelové, tak teraz majú orginál v Kauflande v akcii.

17. dec 2017
avatar

Fakt do grilazky sa nevari lebo lebo nepisu ake salko len salko

17. dec 2017
avatar

Ja som vcera robila griláže a nevarila som pred tým salko. Do toho netreba

17. dec 2017