Nádhera
21. apr 2017
Milujem Škótsko,žila som tam dva roky 😍kde je to fotené?
21. apr 2017
krááása... snívam o Skótsku, séce som už boéla, ale ešte sa tam isto chcem vrátiť, len teraz deti a tak...
21. apr 2017
janti
autorTo je nedaleko Stirlingu. Alva glen.
21. apr 2017
@janti ja som bola v dundee,blairgowrie,aberdeen, lochness-fort augustus, invernness atď 😁
21. apr 2017
Tam musi byt krasne.
23. apr 2017
Raz tam pojdem travit leto...top
2. júl 2017
Bože to je nádhera 😍
14. sep 2017

Krasna foto.Ten kaaaabeeeel😂