icon
1 / 1
avatar

Krasna foto.Ten kaaaabeeeel😂

21. apr 2017
avatar

Nádhera

21. apr 2017
avatar

Milujem Škótsko,žila som tam dva roky 😍kde je to fotené?

21. apr 2017
avatar

krááása... snívam o Skótsku, séce som už boéla, ale ešte sa tam isto chcem vrátiť, len teraz deti a tak...

21. apr 2017
avatar
janti
autor

To je nedaleko Stirlingu. Alva glen.

21. apr 2017
avatar

@janti ja som bola v dundee,blairgowrie,aberdeen, lochness-fort augustus, invernness atď 😁

21. apr 2017
avatar

Tam musi byt krasne.

23. apr 2017
avatar

Raz tam pojdem travit leto...top

2. júl 2017
avatar

Bože to je nádhera 😍

14. sep 2017