icon

Prosím Vás, nieje tu nejaká maminka, ktorá dávala dieťaťu operovať herniu pupka na súkromnej klinike, resp. niekde inde ako na Kramároch na detskej chirurgii? Ďakujem za každú jednu odpoveď.

avatar

Zaujima to aj mna sice sme boli na kramaroch ale do buducna ak nahodou

Odpovedz
21. aug 2017
avatar

A to sa da operovat? Myslim taky vystupeny pupok. Aj nas teo to ma tak ma to zaujima

Odpovedz
21. aug 2017
avatar

@diankak áno, máme odporučenú operáciu, robí sa to ak sa to nevtiahne do 3 roka. Nieje to nutné, ale odporúčajú to teraz operovať. Plus malému budú vyberať aj materské znamienko. Ale žial som nepočula moc dobré recenzie na Kramáre, preto rozmýšľam na súkromnou klinikou, len chcem nejaké odporučenie, ktorá je fakt dobrá.

Odpovedz
21. aug 2017
avatar

Aha, no nas mal teraz tri a vobec nam lekar nespominal ze by bolo treba s tym nieco robit, dakujem za info, a teda kramare tiez myslim ze ziadna vyhra 🙈

Odpovedz
21. aug 2017
avatar

@janulka54 ja nemozem povedat nic zle na kramare. Ale sukromnej by som sa asi bala ak je to tak ze ides domov po par hodinach. Nam zial nastali komplikacie a co by som doma robila neviem😏

Odpovedz
21. aug 2017
avatar

@manika77 práve čo som čítala nieje to tak že ťa hneď pustia domov, tiež si tam poležíš.

Odpovedz
21. aug 2017
avatar

@janulka54 no to je potom ine lebo aspon 24hod po op odporucam tam zostat naozaj sa moze stat vselico

Odpovedz
21. aug 2017
avatar

@manika77 to by som ani nechcela aby išiel hneď domov, presne, môže sa stať hocičo, nechcem nič podceniť...

Odpovedz
21. aug 2017