No to si pis, mnaaaaam 😂
19. okt 2017
otázka. 4,20 za kus? Čo tak cenu za kg.
20. okt 2017
my zboznujeem cervenu cibulku so slaninou,klobaskou 😀 potom to vidiet, aj na vahe....
23. okt 2017
No to si pis, mnaaaaam 😂
otázka. 4,20 za kus? Čo tak cenu za kg.
my zboznujeem cervenu cibulku so slaninou,klobaskou 😀 potom to vidiet, aj na vahe....
Ak by mal niekto zaujem, piste