icon

Pavlova torta - čistý mascarpone krém, ovocie

1
avatar

Vyzerá úžasne . Prosím vás ako.chuti ?? Niečo.ako laskonky ? Lebo tie ja nemusím alebo je vlacna

3. feb 2020
avatar

@22janus v zvonka ako pusinky a zvnutra ako zakusok - pipka. Pavlova torta musi byt z vonka chrumkava a zvnutra makkucka, to je podstata a alfaomega

4. feb 2020
avatar

Tak to môže byť zaujímavé. Skúsim niekdy . Máte na ňu už svoje fintu aby naozaj taká bola?

4. feb 2020
avatar

@22janus 4 bielka vyslahat do tuha so stipkou soli, ked uz su bielka tuhe ale nie az uplne, pridavam po lyziciach 200g praskoveho cukru, 1PL solamylu, a 1CL octu. A slahat az do uplneho stihnutia. Vdaka octu bude pavlovka pavlovkou. Ruru vyhriat na 120’C, na plech dat papier na pecenie, pomocou velkeho taniera nakreslit kruh, a potom so stierkou uz natierat bielkovu zmes aby sme vytvarovali kruh. Netreba uhladit, nakolko pavlovka by mala byt vlnkova, nerovnomerna. Dame do vyhriatej rury, pri teplote 120´C pecieme 1h15min, a potom stiahneme este na 100’C a dalej susime este 45min, potom vypneme ruru a nechame v nej vychladnut pavlovku. Potom uz len plnime a zdobime. Prajem aby sa podarila

5. feb 2020
avatar

Ďakujem . 😊 máš sa zmestia oba kruhy.na jeden plech alebo peciete osobitne najskor jeden plat potom druhý ?

5. feb 2020
avatar

@22janus tu je len jeden plat. Ked robim poschodovu tak oba platy peciem vzlast aby sa rovnomerne prepiekli

5. feb 2020
avatar

Myslela som si že dva . Ďakujem krásne vyskúšam určite

5. feb 2020