janusik026
autor@pisulina ale my sme sa vratili pred par dnami zo Slovenska a pocas 16 dni co sme boli na SK sme mali krasne bielo 🙂
22. jan 2020
@janusik026 zaujimavo my nie 🙂 cize aj ja musim ist za snehom ako ty
22. jan 2020
u nas tento rok sneh este veru nebol takze ak chcem sneh musime tiez cestovat... 🙂
22. jan 2020
janusik026
autor@mnavzdysp
@pisulina
tak to sme mali tento rok velke stastie, ze prave v nasej lokolite bola prava zima. 🙂
22. jan 2020
@janusik026 to veru asi ano a v dobrom zavidim heh 🙂 nas sa deti stale vypytuju kedy uz bude sneh ze ved je zima....
22. jan 2020






Aj nam na Slovensku