Že málo oddychujem. 😉
18. okt 2018
@mam1na božeee odpadnem! zlatyyy ;)
18. okt 2018
Uf,aby mi chlap frflal na riad,takú ešte nehrali 😀 celkovo domáce práce sú veľmi hlúpym dôvodom na kritiku.
Našťastie moja polovička je slepá ,ak ide o našu domácnosť a poriadok/neporiadok. Vďakabohu teda.
Ale pravidelne sa sťažuje,že veľa rozprávam 😀
18. okt 2018
Že mu stále nadávam, že ma nepočúva 😁 ale on ma fakt nepočúva.... 😝
18. okt 2018
Ze nezjem tolko ako on...to ma dokáže dostat do vyvrtky....ja 50kg, on 90. Chce, aby som pribrala, ale ja ten zaludok nenafuknem
18. okt 2018

pôvodne sa sťažoval, že pravidelne nežehlím jeho košele do práce. Potom sa pekne naučil žehliť si ich sám a je spokojný :D