icon
1 / 1
avatar

pôvodne sa sťažoval, že pravidelne nežehlím jeho košele do práce. Potom sa pekne naučil žehliť si ich sám a je spokojný :D

18. okt 2018
avatar

Že málo oddychujem. 😉

18. okt 2018
avatar

@mam1na božeee odpadnem! zlatyyy ;)

18. okt 2018
avatar

Uf,aby mi chlap frflal na riad,takú ešte nehrali 😀 celkovo domáce práce sú veľmi hlúpym dôvodom na kritiku.
Našťastie moja polovička je slepá ,ak ide o našu domácnosť a poriadok/neporiadok. Vďakabohu teda.
Ale pravidelne sa sťažuje,že veľa rozprávam 😀

18. okt 2018
avatar

Že mu stále nadávam, že ma nepočúva 😁 ale on ma fakt nepočúva.... 😝

18. okt 2018
avatar

Ze nezjem tolko ako on...to ma dokáže dostat do vyvrtky....ja 50kg, on 90. Chce, aby som pribrala, ale ja ten zaludok nenafuknem

18. okt 2018