Adam
Robo sa vratiiii 😏
Nepoznam mena herečiek ale jedna tam teraz porodila vo výťahu a dieťa už ma pol roka?
@gabina23 Zuzka alias Agáta, predpokladám, že žiadna z nas by neposkytla na natáčanie malé bábätko😉
@zaraforme asi nás chcú zamotať😲 Ale Juraj Bača by nebol zlý, ak by sa zjavil🙂
@januska131 dnes v top stare bol rozhovor s nim, bude v druhej serii
To co je za sprostost ze nahradia novorodenca takym.velkym miminom? 🙄 pozeram akosa.blazen teraz
@katjaa prave som si ho pustila z archivu 🙂
Ja by som bola za to aby sa k Tine vrátil Robo oni boli tak rozdielni, že ich spolužitie bolo plné bláznivých situácii, pri Adamovi hoci by pre Tinu urobil všetko zdá sa mi, že by sa s ním nudila respektíve tak slane-neslane určite by hej s deťmi pomáhal ale vzťah ich dvoch je podľa mňa viac priateľský..
Nooo neviem ale v druhej serii sa objavi bača, mozno on to zamiesa