icon
avatar
januska131
Správa bola zmenená    10. máj 2023    

Dievčatá, poďme si poradiť, odmením ❤️❤️❤️ .

O pár dní sa blíži Deň matiek👨‍👩‍👦.
Aký darček kupujete Vašim mamám alebo čo by potešilo Vás?

Za mňa určite kvety, aj kniha poteší🌷🙌.

Inšpiráciu nájdete aj v článku od #plnapenazenka :
https://www.plnapenazenka.sk/nakupy/aku-histori...

avatar

Kozmetika, krem, serum, to by potešilo moju mamu, mňa tiež kniha s kvetom 🙂

10. máj 2023
avatar

Mňa by veľmi potešilo, keby mi mal kto deti postrážiť aspoň na dve hodiny, keď je muž v práci. A ešte viac by ma potešilo, keby bol niekto ochotný malého kočikova🥴

10. máj 2023
avatar

Kvet na vysadbu😃❤️😘

10. máj 2023
avatar

Kvet v črepníku, pre mňa aj pre moju mamu 🙂

10. máj 2023
avatar

Káva 😊

11. máj 2023
avatar

Dala som upiecť makrónky

11. máj 2023
avatar

Potešil by ma kvet alebo nejaká kresba od dieťaťa, ale nedostanem nič, som s tým zmierená 😄 mamou som len 2.rok, dcérka kresliť ešte nevie a môj muž nevie kedy je deň žien, nie to ešte deň matiek 🙂 Moja mama už nieje medzi nami ale isto by som ju potešila kvetom keby som mohla 🙂

11. máj 2023
avatar

Mamine aj svokre plus kvety

11. máj 2023
avatar

Kvet al bonboska

11. máj 2023
avatar

Kvet a od detí nejaký ten pekný obrázok ☺️ Moju mamu kvet a káva

11. máj 2023
avatar

Kupujem parfém, už druhý rok, ako ku dňu matiek, tak ku dňu otcov. Mňa by potešila kytica bielych ruží. 😉

13. máj 2023
avatar

Kvet, ideálny nenáročny na prežitie 😂 a kresba.
A mamine ,kvet.

13. máj 2023
avatar

Kvet vždy poteší osobne by ma potešilo keby mi niekto zaplatil donáškovu službu aspoň na mesiac na dní kedy musím doma variť 🙈😁.... Svokra je strašne praktická a doslova si vypýtala zajaca 🤷‍♀️😁 tak dostane a moju mamu zase potešia najviac nejaké vyznania a kvety takže asi jej dám zahrať do rádia 😉

13. máj 2023
avatar

ja som mame kúpila rododendron (vhodný do polotieňa, tieňa) - krásny s ružovými kvetmi a parfém 🙂 od manžela som si vypýtala krásny bodkovaný čajník :D kvety mi kupovať nemusí, hoci ich mám strašne rada

13. máj 2023
avatar

Niečo takéto som rozmýšľala 😊

13. máj 2023
avatar

Mňa poteší deň strávený v kruhu rodiny s mojou mamou. A to isté aj ona. A upečiem jej koláč, donesiem kávu a spolu oslávime tento deň ☺️

13. máj 2023
avatar

Veď je to deň matiek. Pohľadim, obimem, poviem lubim ta.

13. máj 2023
avatar

Mamine bonbonieru a večne ruze,keďže je tento rok na liečeni, nechám doma.
Mňa by potešilo hlavne aby si spomenuli. Spoločne strávený čas by bol najkrajším darčekom (spoločná prechádzka,turistika, kino, divadlo, cukráreň...)

13. máj 2023
avatar

Mamine som kupila parfém, ktorý som jej dala už minuly týždeň 🙂

13. máj 2023
avatar

@tomcimka och, keby bývaš poblízku, hneď by som sa prihlásila kočíkovať. 😉 Milovala som dlhé prechádzky.

13. máj 2023
avatar

Kvalitná káva v kaviarni s dobrým zákuskom, kvet do záhrady alebo visiace jahody 😁

13. máj 2023
avatar

Kúpila som pre rodinu raňajky v reštaurácii 🥰biele ružičky a upečiem tortu v tvare srdiečka ❤

13. máj 2023
avatar

Dcéra bude mať v nedeľu zo školy vystúpenie, začala spievať a ja sa na to veľmi teším. To mi stačí, od menších nejaká kresba a veľká pusa.
A tej mojej? Kvety má momentálne vo váze, okná plné izboviek, záhrada je spoločná, tak to akoby som kúpila sebe, asi to vyhrá bonboniéra.

13. máj 2023
avatar

kyticu kvietkov a sviečky na hrob ☹ prvý deň matiek bez maminky

13. máj 2023
avatar

Ked manzel navari a syn uz konecne prestane byvat chori uplne by to stacilo

13. máj 2023
avatar

Spolocny cas a mozno trochu netradicne - basen 😉 Ja som ten mojej venovala zaramovanu vlastnu tvorbu, pokojne sa inspirujte 😉 (pre zrele mamy od dospelych deti)
https://lenkinebasnicky.com/2022/05/08/mama/
A verzia pre deticky (pre mamu od mensich deti)
https://lenkinebasnicky.com/2022/05/05/mamicke/

13. máj 2023
avatar

@lelelienka nádherné

13. máj 2023
avatar

@minnie30 dakujem 😊

13. máj 2023
avatar

Asi trápne ale ja som kupila med🙂

13. máj 2023
avatar

Masaz welness oddych ... aby si mamina oddýchla a zrelaxovala

13. máj 2023
avatar

@lelelienka vďaka za tip, určite použijem s deťmi v škole. Samozrejme, s uvedením autora ❤️

13. máj 2023
avatar

@minnie30 🥺😢 vela sil

13. máj 2023
avatar

@lulu4 dakujem

13. máj 2023
avatar

@zeldia preco trapne? Kvalitny med ma dnes svoju cenu a hlavne vyuzitie najde u kazdeho si myslim👌🏻

13. máj 2023
avatar

@rogerka budem rada, presne pre tie deti basnicky pisem, tak snad potesia 😊

13. máj 2023
avatar

Obrázok nakreslený od detí (vnúčat) a s mojím venovaním, srdiečko na zevesenie plnené sušenou levanduľou, Milka 💜 a z cukrárne jej obľúbené gaštanové pyré😍😋

13. máj 2023
avatar

Moja mama si nezaslúži nič a mňa by potešilo porodiť 😂

13. máj 2023
avatar

Ja už môžem len zapáliť sviečku a daruvavam jej maľované kamene na hrob..

13. máj 2023
avatar

Obraz pre mamičku a mne pevné nervy 😂

13. máj 2023
avatar

Ja mamine kúpim podprsenku ta ju poteší a mne by pasovali nove chnapky lebo tie co mam su uz znicene a samozrejme objatie a božtek to musi byt 🥰

13. máj 2023
avatar

Ja som kúpila obom mamám (mojej aj mužovej) kvety a kozmetiku. To vždy poteší. Ja som už dostala kvety, pohľadnicu a zajtra mám 2h sólo výbeh do fitka, už sa teším na to zregenerovanie 😃 a poobede na vystúpenie detí

13. máj 2023
avatar

@lelelienka tie sú ale nádherné 😍👏 Pekné originálne verše. Ak sa nenahneváš, niektoré rými si archivujem a o pár rokov na mamkinej 60. použijem vo vlastnej básničke.

13. máj 2023
avatar

Klasika. Kvet a čokoládu 😃

13. máj 2023
avatar

Ja by som si želala 2 týždňový pobyt v tme 😅 alebo aspoň jeden jediný deň, kedy by ma moje čertice poslúchali na slovo - OK, aspoň 2 hodiny 🤣
Ale asi zostanem pri nejakom peknom kvetináčovom kvete a čokoláde.

13. máj 2023
avatar

Mojej mame, čerstvej babke, som ušila zásteru a vyšila na ňu jej obľúbené kvety-sedmokrásky 🥰 my si dávame vždy ručne vyrábané darčeky

13. máj 2023
avatar

Ja som dostala darček už dnes, syna prepustili z nemocnice 😁

13. máj 2023
avatar

@lilly46 budem rada ked maminu potesia 😉

13. máj 2023
avatar

Ja som mamine dala vyrobiť pohľadnicu a plus som jej kúpila nohavice tie ju potešili ☺️. Svokre som tiež dala vyrobiť pohľadnicu a kúpila kvety

13. máj 2023
avatar

Dostala som kyticu a vyznanie,že ma ľúbia ❤️ Mojej maminke som dala to isté: kyticu a milé slová.

13. máj 2023
avatar

Ja som dala mamine a hneď aj otcovi,na deň otcov spraviť takéto tašky...všetky vnúčatá zoradené od najstaršieho po najmladšie 😁 ja vždy dačo také originálnejsie vynuram....😉❤️

13. máj 2023
avatar

Mamku som pozvala na koncert a mna potesi pekny vylet s deckami a drobne prekvapenie ci pozvanie na veceru.

13. máj 2023
avatar

@inguska3 ahoj prosim ta kde si toto vinurala? Je to vazne uzasne😁

14. máj 2023
avatar

@060106 jedna známa vyrába všeličo ,na FB má stránku S láskou pre drobčekov 😉 veľa,veľa dávam u nej vyrábať

14. máj 2023