icon
1 / 1
avatar

Je to veru ťažké. Sama som ňou bola

19. okt 2018
avatar

Ja obdivujem všetky maminky ktoré sú bez partnera. Mne teda manžel o večeroch pomáha, ale aj tak je toho viac než dosť, neviem si predstaviť byť na to sama. Určite to je pre slobodné maminy ťažké i po finančnej stránke:.fakt ich obdivujem

19. okt 2018
avatar

to aj taketo krasavice su samy?

19. okt 2018
avatar
21. okt 2018
avatar

@johanna_b ona je dobrovolne sama😉

21. okt 2018