Dnes budeme v Super mame pretriasať tému Som mama a som sama🤷♀️🙄.
Ako žiť, vychovávať, zarábať, randiť, nezblázniť sa a byť jedinou, na ktorej všetko stojí a s ktorou všetko padá.
Aké pocity zažívajú single mamy denne?
Príde aj single super mama Lucid❤️
Už dnes 8:30 na JOJke
#joj #supermama
❤️❤️❤️
https://live.joj.sk/
Ja obdivujem všetky maminky ktoré sú bez partnera. Mne teda manžel o večeroch pomáha, ale aj tak je toho viac než dosť, neviem si predstaviť byť na to sama. Určite to je pre slobodné maminy ťažké i po finančnej stránke:.fakt ich obdivujem
19. okt 2018
to aj taketo krasavice su samy?
19. okt 2018
januska131
autor21. okt 2018
januska131
autor@johanna_b ona je dobrovolne sama😉
21. okt 2018

Je to veru ťažké. Sama som ňou bola