Mna to kde dostat? 😌😌😀😀😀
12. okt 2019
Ides na vyvolavacku? Drzim palec nech sa to rozbehne rychlo 🙂
12. okt 2019
Baby, Janka neodpisuje, isto už frčali do pôrodnice😀
12. okt 2019
januska131
autor@lucinkab v Nitre na námestí bol októberfest, tam to mali, ale bežne majú stánok v Bratislave na Kamennom namesti😉
@mima1 hej, tlačím kapustník😂. Neviem, či na vyvolávacku, mam si tam ísť ľahnúť, lebo, že tam mi bude bezpečnejšie, keď prenasam😒.
@lulu1217 ďakujem ❤️
12. okt 2019
Mnaaam, na vecer take chute robit no toto 😁😂 Dufam ze sa tvoja malinka raz dva vypyta sama na svet 😊😊
12. okt 2019
Ako ste na Tom? 🥰
13. okt 2019
Nieco nove za den v nemocnici?
13. okt 2019
januska131
autor@thesabisha
@mima1 ja som prišla až poobede, mám bolesti, tak si ich mam stopovať, ci sú pravidelne
13. okt 2019

Držím palce! Nech sa maličká vypýta do rána, u mňa to tak bolo🙂už sa teším na dobré správy❤️