icon
1 / 1
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Všetko 🙂 z každej o kúsok 🙂 hlavne pochopenie 🙂

9. okt 2018
avatar

Vsetky spomenute a dolezite je aj robit kompromis

9. okt 2018
avatar

Všetky uvedené a ešte aj tolerancia, kompromis ale hlavne láska ❤️

9. okt 2018
avatar

u nas komunikacia tá spaja pocity,žitie,emocie,nazory,

9. okt 2018
avatar

„Ideální manželství má dva předpoklady, muž musí být hluchý, žena slepá” 😂
Sókratés

9. okt 2018
avatar

Všetky sú dôležité... no to naj je komunikácia a dôvera 😊

9. okt 2018
avatar

Dôležité sú všetky

9. okt 2018
avatar

Všetky sú dôležité, komunikácia, aby sme sa mali radi😍

9. okt 2018
avatar

Veľa veci je dôležitých, ale komunikácia je zaklad

9. okt 2018
avatar

Podľa mňa všetky

9. okt 2018
avatar

Všetko naraz... plus pevne nervy... 🙈

9. okt 2018
avatar

Taak najdôležitejšia je láska ❤ ďaľej by to mala byť dôveda a komunikácia.. keď je nejaký lroblém treba si sadnúť a v kľude sa porozprávať 😊

9. okt 2018
avatar

Všetky

9. okt 2018
avatar

Všetky😍a kopec lásky❤️

9. okt 2018
avatar

Tak z každého aspoň trochu.... 😉

9. okt 2018
avatar

Keď nie je dôvera, nie je nič z toho ďalšieho....podľa mňa...

9. okt 2018
avatar

Komunikacia...lebo "lina huba-hotove nestesti" a ucta...a povedat prepac

9. okt 2018
avatar

Všetky ❤️

9. okt 2018
avatar

Určite z každého kúsok a vedieť robiť kompromis...

9. okt 2018
avatar

@lilapa suhlasim😉

9. okt 2018
avatar
9. okt 2018
avatar

Svagrina mi vkuse vykrikuje ze mame s jej bratom komunikovat. A minule som ju zrazila v letku :" to by tvoj brat nemohol hyt nauceny z domu sa odut a odist a nekomunikovat..." 😀

10. okt 2018