❤❤❤ Srdiečková anketa ❤❤❤
Kočky, čo je podľa Vás vo vzťahu najdôležitejšie?
Rešpekt, komunikácia, dôvera alebo čo funguje u Vás doma?
#joj #sommama
Už zajtra 20:35 na JOJke 😉
https://live.joj.sk/
Vsetky spomenute a dolezite je aj robit kompromis
Všetky uvedené a ešte aj tolerancia, kompromis ale hlavne láska ❤️
u nas komunikacia tá spaja pocity,žitie,emocie,nazory,
„Ideální manželství má dva předpoklady, muž musí být hluchý, žena slepá” 😂
Sókratés
Všetky sú dôležité... no to naj je komunikácia a dôvera 😊
Dôležité sú všetky
Všetky sú dôležité, komunikácia, aby sme sa mali radi😍
Veľa veci je dôležitých, ale komunikácia je zaklad
Podľa mňa všetky
Všetko naraz... plus pevne nervy... 🙈
Taak najdôležitejšia je láska ❤ ďaľej by to mala byť dôveda a komunikácia.. keď je nejaký lroblém treba si sadnúť a v kľude sa porozprávať 😊
Všetky
Všetky😍a kopec lásky❤️
Tak z každého aspoň trochu.... 😉
Keď nie je dôvera, nie je nič z toho ďalšieho....podľa mňa...
Komunikacia...lebo "lina huba-hotove nestesti" a ucta...a povedat prepac
Všetky ❤️
Určite z každého kúsok a vedieť robiť kompromis...
@lilapa suhlasim😉
@danna_k
@colormoda
@danna_k
@laurapb989
@leuska85
@saninka8
@aduso01
@kisaranyoska
@kornutka
@hili
@ivaskula121
@maju_ska
@damind
@lilien6
@adekar
@denka179
@zofiac
@liennka90
@ivanielkaaa
Ste skvelé,posielam ❤
Láska je nielen byť spolu, ale aj ísť spolu😍
Svagrina mi vkuse vykrikuje ze mame s jej bratom komunikovat. A minule som ju zrazila v letku :" to by tvoj brat nemohol hyt nauceny z domu sa odut a odist a nekomunikovat..." 😀

Všetko 🙂 z každej o kúsok 🙂 hlavne pochopenie 🙂