To je rozkošne😍
3. okt 2019
januska131
autor@nikola12 dostali sme, ale na visacke je značka Gap, takže je kupovaný, nie strikovany😉
3. okt 2019
To je rozkošné jeeej 😍😍😍
3. okt 2019
To je rozkošne😍
@nikola12 dostali sme, ale na visacke je značka Gap, takže je kupovaný, nie strikovany😉
To je rozkošné jeeej 😍😍😍
No to je krásne 😍 to ke kúpený svetrik alebo?