icon
1 / 1
avatar

To ta prejde... 😂

13. sep 2019
avatar

Vzadu tie ružové(zvieratkové ) to sú bavlnené plienky? Odkiaľ prosím?
Na toto sa veru už aj ja teším ;)

13. sep 2019
avatar

@lienkaam16 áno, dostala som v práci,ale je to značka done by deer, tak podľa toho nájdeš v nejakých eshopoch

13. sep 2019
avatar

@januska131 ďakujem uľahčila si mi hľadanie ;)

13. sep 2019
avatar

Mala ma 14m a stale milujem prat a zehlit jej vecicky

13. sep 2019
avatar

Moja dcérka má 2 roky a tiež rada periem a zehlim jej vecičky. 😁
@nikushka8

13. sep 2019
avatar

Pranie je fajn len to žehlenie potom 🙂

13. sep 2019
avatar

Joooj ja som nikdy predtým nezehlila a teraz tieto krpaté veci ma tak bavia 😍 tiež som zvedavá do kedy ale zatiaľ si to užívam ❤️

13. sep 2019
avatar

Za mna prala pračka😀ale neverila som že sa vždy tak budem tešit na žehlenie🥰

14. sep 2019
avatar

@brona235 už prešlo😂

18. sep 2019
avatar

@januska131 😂 rychlejsie ako som myslela...

18. sep 2019
avatar

@brona235 ja nie som na tieto domace prace😅😅😅

18. sep 2019
avatar

@januska131 ja tiez nie... a ked sa mi fakt nic nechce, a na vsetko sa vykaslem ( raz za cas ), viem, zw moj muz to spravi, lebo neznesie bordel... 😜

18. sep 2019