icon
1 / 1
avatar

Úplne presne si pamätám - prvé na Deň matiek r. 2013 a teraz druhé 20.9.2018 😍

14. okt 2018
avatar

25. november 2015 šteklenie a 24.12. prvý kopanec 😍 otecko mal práve ruku na mojom bruchu, takže sme ho cítili obaja naraz 😍

14. okt 2018
avatar

Treti krat som tehulka...prve som zaregistrovala niekedy okolo 20tyzdna priznam sa...uz si moc nepamatam (dcerka ma 12rokov skoro)
Druha bambulka...to viem uplne presne...pustila som si Dominiku Mirgovu-Talizman a vtedy to zacalo🙂
2.april 2016
Odvtedy kopkala intenzivne vzdy ked som jej pustala tuto piesen 😊😙
Posledna princeznicka ma prijemne prekvapila....6.6.2018 vecer ked som si lahla spinkat🙂
Mam posledne 3 dni do terminu...toto bude potvorka ona prosim pekne 4 ci 5x denne stikutku 😀😀😀 s papanim asi problem nebude😉
Tak nam drzte palce...uzivame posledny vykend 2in1😘😘😘❤💛💚

14. okt 2018
avatar

Presne si pamätám 12.8.2017 na svokrine narodeniny som za cítila prvý kopanec nikdy na to nezabudnem.

14. okt 2018
avatar

aj ja si pamatam presne 🙂 bol 14.marec 2017 a ja som sa rano o siedmej este vaľala v posteli. Otočila som sa na chrbát a v tom som pocítila dve mal kopančeky. Bola som neskutočne šťastna 🙂 aJ teraz ked to pisem mam usmev na tvári 🙂

14. okt 2018
avatar

Pri prvom som umyla v celom dome okna. Vecer prvy kopanec. Bolo to v 18tt a na 1.juna na den deti😍 druhe dalo o sebe vediet v 15+5tt 15 jula.To kopalo strasne silno. Ona je dodnes ako pod elektrikou😂💗

14. okt 2018
avatar
14. okt 2018
avatar

18 tyzden, zobudila som sa v noci , asi podvedome, take jemne bublinky

14. okt 2018
avatar

@kamila7125 Želám Ti veľa šťastia pri pôrode a aby ste boli obe zdravé.
Okrem srdiečok posielam aj Talizman😘
https://www.youtube.com/watch?v=cHzSLc3Oeas

14. okt 2018
avatar

@januska131 krasne dakujem si uzasna 😗😗😗

14. okt 2018