Pracovala som asi do 8. Mesiaca kde sme mali asi 40 schodov po ktorych som vybehla denne stovky krat 😀
20. nov 2018
Ja som leňošila všetky 3 tehotenstvá už od 3 mesiaca a prvé som porodila ani som nevedela ako , druhé ma trocha potrápilo a tretie bolo do trištvrte hodiny von aj s kontrakciami
20. nov 2018
Vôbec nijako, okrem dlhých prechádzok s kočíkom po pôrode. Kilá išli dole úplne sami 😁
21. nov 2018
Ďakujem za ❤
29. nov 2018

Veľa som chodila na prechádzku.