icon
avatar
januska131
Správa bola zmenená    20. nov 2018    

👉 Večerná anketa za srdiečka ❤❤❤.

Maminky,ako ste sa udržiavali počas tehotenstva vo forme🤰?
Chodili ste na predpôrodnú prípravu? Tehotenskú jógu?
Pomohlo Vám to následne pri pôrode?

Už zajtra na JojKe .

#joj #sommama

avatar

Veľa som chodila na prechádzku.

20. nov 2018
avatar

Pracovala som asi do 8. Mesiaca kde sme mali asi 40 schodov po ktorych som vybehla denne stovky krat 😀

20. nov 2018
avatar

Ja som leňošila všetky 3 tehotenstvá už od 3 mesiaca a prvé som porodila ani som nevedela ako , druhé ma trocha potrápilo a tretie bolo do trištvrte hodiny von aj s kontrakciami

20. nov 2018
avatar

Vôbec nijako, okrem dlhých prechádzok s kočíkom po pôrode. Kilá išli dole úplne sami 😁

21. nov 2018
avatar

Ďakujem za ❤

29. nov 2018