icon

Posledná várka opratá🙏,ešte ožehliť a môžem ísť rodiť😂🤰.

#budemmama #38tyzden2v1

avatar

Tá “výmesačná” deka👍😍

19. sep 2019
avatar

@semodka tú som dostala od kamošky na baby party🙏

19. sep 2019
avatar

@januska131 krásna je ❤️ Už teraz sa teším ma fotky 😍

19. sep 2019
avatar

Krásne roztomile vecičky...😍😍❤

19. sep 2019
avatar

Podobnú výmesačnú deku mám aj ja, pol roka to bolo v pohode, teraz je to boj odfotiť ho na nej 😀 ešte dám asi ten posledný mesiac a potom ju asi spálim 😂

19. sep 2019
avatar

@janba ja sa obávam, že ju zabudnem použiť😀

19. sep 2019