Posledná várka opratá🙏,ešte ožehliť a môžem ísť rodiť😂🤰.
januska131
autor@semodka tú som dostala od kamošky na baby party🙏
19. sep 2019
@januska131 krásna je ❤️ Už teraz sa teším ma fotky 😍
19. sep 2019
Krásne roztomile vecičky...😍😍❤
19. sep 2019
Podobnú výmesačnú deku mám aj ja, pol roka to bolo v pohode, teraz je to boj odfotiť ho na nej 😀 ešte dám asi ten posledný mesiac a potom ju asi spálim 😂
19. sep 2019
januska131
autor@janba ja sa obávam, že ju zabudnem použiť😀
19. sep 2019

Tá “výmesačná” deka👍😍