icon
avatar
januska131
Správa bola zmenená    8. okt 2018    

🤰 🕛🤰🕛🤰
V seriáli Som mama to vyzerá na pôrod vo výťahu.
Išli ste do nemocnice hneď po prvej kontrakcii alebo ste predýchavali doma?
#joj #sommama
V stredu 20:35 na JOJke 😉

avatar

Pekne doma som si fucala a ratala intervaly...

8. okt 2018
avatar

Co najdlhsie som sa snazila byt doma pri poslednom. Prve dva vyvolavane.

8. okt 2018
avatar

Dlho som si myslela,ze ma boli brucho z jedla,len ma rusila pravidelnost,tak sme sli 😂 ked som dosla do nemocky bola som uz na 8cm 😂

8. okt 2018
avatar

A to maju vodu so stavou? 😀

8. okt 2018
avatar

Kebych predychavala doma tak to asi tiež pôrodom vo výťahu...príjem o 20.20 a mala vonku o 21.10.

8. okt 2018
avatar

Ja som sa zobudila na cikanie o 0:30h ale cikanie to nebolo, odtiekla mi voda. Moja mamina ze nech vydrzim doma do 6h ze v noci ma aj tak nik neodrodi. Esteze som ju nepocuvala. o 1:30h prijem, o 4:50h mala na svete (prvorodicka)

8. okt 2018
avatar

@flafly ja 20.15 pred dverami porodnice a 20.50 bola na svete...

8. okt 2018
avatar

Keby som nesla do nemocnice na poradnu pri druhom , porodim doma :D Pri prvom som to len tak tak stihla.

8. okt 2018
avatar

ked mi odtiekla plodova voda (som myslela ze som sa pocikala ) Tiez prvorodicka.
Voda odtiekla okolo jednej rano, kedze muz bol v zahranici tak som cakala do pol stvrtej (vtedy vstava do roboty) aby som mu mohla zavolat a isli sme do nemocnice. Prijem okolo pol piatej a porod az 9:50.

8. okt 2018
avatar

Ka prve voda 22:45 a rodila som az 13:00 dalsi den s obrovskym stastim obe zijeme,druhe kontrakcie pravidelne odvzdychala doma nalicila sa, ku kamoske dala starsiu,drahy siel este na drive v mckaci 😀 a potom 60 km do porodnice 18:09 prijem sa smiali ze idem domov po vstupnom vysetreni 5,5 narodila sa 21:55

8. okt 2018
avatar

@b4rbork4
@jatva nebali ste sa,ze nestihnete prist?😨😅

9. okt 2018
avatar

@nikushka8 to sa da nevsimnut si kontrakcie?😅😅😅

9. okt 2018
avatar

@niekto2hy alkohol to nebude urcite,kedze Kvetena aj Agata boli pocas nakrucania ozajsky tehotne😉

9. okt 2018
avatar

@flafly to bola rychlovka👏

9. okt 2018
avatar

@lucinkab ze nalicila sa,to je super😂👍

9. okt 2018
avatar

@januska131 povysavala, upratala,vychystala starsiu aj muza 😂😂

10. okt 2018
avatar

👏👏👏😂

10. okt 2018
avatar
10. okt 2018
avatar

@januska131 ked porod zacne kazdych 10 min predychas a je to ok, prvy bol kontrakcie kazdych 5min neucinne a 13hodin! To bol zabijak,tu ma chceli otocit pri dverach ked som im povedala ze kazdych 10 minut mam uz hodinu 😂 a 5,5 prsta skoro odpadli

10. okt 2018
avatar

@januska131 nejak som si nebola ista, ze rodim. Az muz povedal, ze uz by sa hodilo ist :D a keby bolo na mne, rodim doma :D

10. okt 2018
avatar

@januska131 tiez by som sa cudovala 😂 nabehli v 2,5 az 6,5min intervaloch,ale vazne ako bolest brucha,ked nieco zle zjes.. nebyt muza,tak to asi ani nestihnem, kedze som este pre istotu skontrolovala tasky,vysterilizovala malej cumlik,dala sprchu.. a to som sa mala ponahlat,aby mi stihli dat antibiotika 😂 takze ziadny klistir,epi tiez extra nezabrala 😂 od prijmu po 6-tej to sli rychlo,mala sa narodila pred 10tou

10. okt 2018
avatar

@januska131 tak ja som mala 2 dni poslickov, a intervaly sa kratili velmi pomaly chcela som si byt ista. a ked boli bolesti uz viac menej tazsie znasatelne sli sme, a bola som len 4 otvorena... a to som som skalala na lopte a chodila do vane od 10-19, cize celkom dlhy porod to bol. pri druhom budem mat vacsie obavy, ci to odhadnem, kedze druhe zvykne byt vraj rychlejsie...

10. okt 2018