Sobotňajšia anketa za srdiečka ❤❤❤
Štyri vyčerpané mamičky si neplánovane vyrazia na spoločnú večeru. To, čo sa najskôr zdá ako neskutočná nuda, sa čoskoro zvrtne na divokú noc😉.
👉Ako často dostávate priepustku od detí a chodíte sa zrelaxovať?👈
Matky na žúrke práve na JOJke 📺.
Kazdy mesiac minimálne raz vecer von
Už ani nepamätám, kedy som bola bez nich 😂😂😂😂ale nie, napr. dnes som si vyrazila a super pokecala s kamoskou 😍 a o dva týždne mame stretnutie s ďalšími 10mi kockami ❤️
haha film užasny hned bych chtela taky si uzit takovou noc...no zatim nebyla mozno a ani s kym .Dcerka ma 14 mesicu a naposled sem nekde byla snad pred 3 roky :D
Raz za cas damska jazda so sestrou (kino). Tak kazdy druhy mesiac 🤔
Relaxujem v skole,kde študujem.Teraz som už skončila prvý ročník,tak od septembra relaxujem zase ,každý piatok do večera 😉
1 za 2 mesiace
ked boli mali tak nikdy ..az ked skocila materska som bola von
Srdiečka poslané a idem teda žúrovať,kým sa ešte dá😘
@januska131 dakujem

Syn má 10m a bola som iba 1x vonku.. teraz som znova tehotná... Asi pôjdem aj ja v ich veku na žúrku 😂