icon
1 / 1
avatar

Naše sa uz rozpadlo, tolko moja umelkyna malovala👌🏻😆

30. apr 2023
avatar

@a_andrejka4 u nás tiež podobne 😀

30. apr 2023
avatar

@a_andrejka4
@monika185243
Ja som predpokladala,že to môže nastat😅, takže máme ďalšie dve kúpené od iných značiek a strieda ich,lebo keby jej nechám len toto,tak spraví diery do toho od toľkého kreslenia.

30. apr 2023
avatar

Máme maľovanie vodou,zas a znova...po vyschnuti sa môže odznova... už asi 15x bolo maľované a ešte stále sa dá... určite dokúpim ešte iné 🤗

30. apr 2023
avatar

Dajú sa kúpiť aj iné? U nás len 2 druhy

1. máj 2023
avatar
1. máj 2023
avatar
1. máj 2023
avatar
2. máj 2023