Toto maľovanie vodou z eshopu svojtka.sk máme doma už asi 2 roky a stále si chce malovať🙌.
A nie je z toho bordel. Stačí iba čistá voda a štetec.
Takže aj #mamaodporuca .
Využite kód:👉UCIMSA20👈 a získate 20% zľavu na všetky knihy📚🙏.
@a_andrejka4 u nás tiež podobne 😀
@a_andrejka4
@monika185243
Ja som predpokladala,že to môže nastat😅, takže máme ďalšie dve kúpené od iných značiek a strieda ich,lebo keby jej nechám len toto,tak spraví diery do toho od toľkého kreslenia.
Máme maľovanie vodou,zas a znova...po vyschnuti sa môže odznova... už asi 15x bolo maľované a ešte stále sa dá... určite dokúpim ešte iné 🤗
Dajú sa kúpiť aj iné? U nás len 2 druhy
@veronika2405 v eshope svojtky je viac druhov:
https://www.svojtka.sk/vyhladavanie/?string=Mal...
@veronika2405 a máme aj od tejto značky
https://www.kidmania.sk/eshop/omalovanky-s-vodo...
@januska131 dakujeeeem

Naše sa uz rozpadlo, tolko moja umelkyna malovala👌🏻😆