Krasne nech su zdravi a stastni❤️🍀
nádherné meno, ja som za nech je nás viac 😍
Je divne ze dal meno ake ma uz dcerka jeho brata
Moj strýko bol Peter a dvaja moji bratranci z ocinovej strany sú petrovia... podľa mna dávnejšie by bolo keby mal dve dcéry a obe mali mena sara, to by stalo za povsimnutie😃
No akurat ze foto je neralne, nie je z dnesneho dna a nie z Kocha
Jedno z prvých stretnutí s mojou dcérou a ja sa na ňu dívam cez slnečné okuliare...som jediná,ktorej to príde divné?
@daniela022 a ktovie ci je to sajfa a ci je to real dieta.... 😱
@16silvuska riesis hovadiny. Keby pustili von real prvu fotku tak by ste hejtovali ze patria do rodinneho albumu... Nevyhovies...
@16silvuska ano tiez mi to napadlo ako prve. Potom to meno... 😂
Sára je krásne meno.
@daniela022 určite to nie je odtiaľ ? 🤔 podobnosť čisto náhodná
@haley7897 Mne je úplne jedno,či je to aktuálne alebo nie...
Príde mi strašné trápne,ako nosia tieto pseudocelebrity okuliare na očiach v interiéri,v noci atď. A aby si ich nezložil ani pri dieťati...
Presne tak ... je to jedno... dal svetu vediet ze je nastastnejsi clovek ze ma dieta... pokoru trosku v okuliaroch ci bez❤️
Meno Sara sa mi ani trosicku nepaci... Ale prajem malickej len to naj samozrejme, krasny zivot ❤️ ako aj vsetkym detickam na svete bez ohladu na meno...
Tieto matky, tie ti dokazu zhejtovat vsetko 😂 trosku sebareflexie damy.
@16silvuska trapnejsie ako sudit niekoho len preto ze ma slnecne okuliare? Smh
Hlavne nech su vsetci zdraví 😆
Bože píšete ako keby to bolo vaše dieťa, alebo sa vás to meno nejako dotklo, neskutočné dieťa si rodičov nevyberá, zazelajte mu aspoň zdravie keď už trepete prkotiny....
Ja som uz, na insta..
Uz vidim jak tu miskapetkafifka da prispevok o narodeni babatka a pindulky riesia tatkov zaje.any sveter... omg ved sa im narodilo babatko😍🍀❤️Je fuk ci sajfa abo fero z klatova... clovek😍 maly novy clovek🍀
@haley7897 súdila som niekoho? Vyjadrila som svoj názor,na základe foto,čo som videla. Ja toho človeka nepoznám. Hlavne nech sú zdraví a nech svoje deti dobre vychova. Či už v okuliaroch alebo bez nich. Peace 😘
@16silvuska ja som si istá že tato fotka je skôr pre istý druh ľudí, pre internet a tuším sa trafil....
@daniela022 je to najaktualnejsia foto z jeho insta
@daniela022 🤦♀️
A kto je táto “úžasná hviezda” , že je sledovaná na Instagrame? Nejaká veľká YouTuberská či instagramová nula, ktorá žije z toho, že ho sledujú ľudia znudení vlastnými životmi?
Srdečne jedno, ako sa volá jeho dieťa, či prečo v byte behá v slnečných okuliaroch
Príspevky ako sa na MK patrí 👍. Včera keď som tú foto videla a to kdekoľvek, príspevky všetky na jedno kopyto - prečo Sára, škaredé meno, prečo slnečné okuliare, prečo bosý, Koch-neKoch, a pod. prkotiny, len časť čitateľov, zablahoželá, nerieši.
Už som sa nevedela dočkať na príspevky tu na MK - nesklamali 😅, ako vždy.
Prajem maličkej i rodičom veľa zdravia a šťastia.
Ved ho ta foto zivy, musi byt taka aka je.
Ja malinkej prajem,aby to rodicom spolu vydrzalo aspon 2 roky.
@natalka13 preco dva roky? Ved oni su spolu uz dlhé roky.
@nika237 no poviem ti to aj z inej stránky, pokial je ostré slnko a často si pod reflektorami, blesky, vela bleskov naraza lebo velmi často blesky , tieto nové pri zrkadlovkách su fakt ostré a silné tak po čase máš oči citlivejšie na svetlo , slnečné svetlo
to nie je zastávanie, ked niekto je večer v okuliaroch ale viem že niekedy je aj toto dôvod, proste maju svetloplachejšie oči, podobne ako napr ked máš zapal spojiviek , alebo iné tažšie poškodenie operaciu ved že behaš v okuliaroch
@16silvuska odpoved máš vyššie na možný dôvod
Krásna kombinačka- SARA SAJFA 👏
😀 necakala som ine komentare. Sajfu sledujem od jeho prveho vlogu, Veroniku tiez poznamen z vlogov a jej uctu a instagramu a su to podla mna super ludia, prinosny pre spolocnost a kiez by takych bolo viac. Veronika je jedna z mala zien, ktore sa oplati sledovat lebo sa clovek aj nieco nauci, dozvie... dufam ze zostane aktivna aj pri dietati. Tesim sa spolu s nimi 🙂
@minutka vies co, nechce sa mi bavit o tom, pre koho je co dolezite a ze to co robi on robi kopec beznych ludi a vlastne bla bla. ale tak len par prikladov snazia sa jest zdravo, menej masa, sportuju(davaju tym priklad mladym ludom), minule testovali nejale "maso" do hamburgerov ktore bolo cisto rastlinneho povodu, kritizuje kotlebu a spol., propaguje elektromobil(aj ked ok, jazdi aj na aute ktore zerie mozno za tri 😀 ), atd. pre mna ma spravne nazory ktore zdiela a tym ovplyvnuje mladych ludi. ze teba to neberie alebo mas iny nazor je mne jedno...
Nechápem prečo majú tendenciu niektoré mamičky riešiť bulvár.
@mipu v poriadku, ale otazka k prispevku znela "ako sa vam paci meno..." Cize aj odpoved, ze sa mi nepaci je regulerna, nie? Ci iba ze je to super meno sa berie za korektnu odpoved? Musi sa kazdemu zdat pekne? V tom pripade, nech sa nikto ani nepyta, len nech napise "dajte like komu sa paci". Ja naozaj nechapem, slusne odpoviem na otazku a uz takato reakcia...
@verra66 normalne sa pytam, diskutujem na fore. sajfa patri medzi top svk influencerov. A teda mas pravdu ze jeho ulohou je ovplyvnovat ludi, a to konkretne ich NAKUPNE spravanie. Priviest ich k nakupu propagovanej sluzby/vyrobku. Doslova ovplyvnuje myslenie svojich followerov, za co je finacne odmeneny konkretnymi spolocnocnostami. Jeho hl cielom je dosahovat zisk aj prostrednictvom soc sieti.
Mne sa meno Sara az tak nepaci, no Sara Cifrova znie fajn🙂
@minutka ale jeho nikto nenuti tie spoluprace vziat. co mi vieme kolko takych s ktorymi nesuhlasi odmietol... aj to maso do hamburgerov mozno bola spolupraca, aj ta kampan od O2 atd. vsetko su to veci, ktore maju pre mna pozitivny odkaz aj ked to robi za peniaze. aj tak ma kopec penazi z moderovaciek, nie je odkazany zobrat kazdu spolupracu ktoru mu ponuknu.
a proste celkovo sa mi pacia jeho nazory za ktore plateny nie je. ci uz vo vlogoch alebo v lvl lama kde dava otazky a bavi sa s tymi ludmi. proste moj nazor nanho ako na cloveka je, ze kiez by takych bolo viac...
Podľa mňa normálne meno.
Krasny odkaz dcerke👍 a krasne vyznanie svojej žene. Nech je mala zdravucka. Teším sa s nimi😊
Mne sa to meno tiez nepaci,ale im ano a to jedine je dolezite.Ved oni by svojim detom mozno nedali take mena,ako maju tie moje-tiez ok.
Ten jeho koment pod fotkou presne vystihuje to,co a kolko su oni dvaja ukazat verejnosti a je to krasne.Poznam kopu zien,ktore nikdy nepoculi od svojho muza,ake su uzasne a ze ich lubia a obdivuju a tak po tom tuzia.Nechapem,preco hned sudit cloveka,za to,ze verejne vytrubi do sveta,ze je stastny?Jeho vec,ci ma tie imidzofky,bose nohy...bol v tej chvili stastny ako este nikdy pred tym,co riesite niektore???
Bodaj by kazde dieta malo takeho otca,ktory ju lubi,ktory riskuje aj taketo sproste komentare a napriek tomu sa nou bude chvalit po cely zivot.Ja tomu verim.Nech je dievcatko len zdrave❤
@natalka13 ten človek z toho žije, aj z tých kecov, nad ktorými tu všetky ochkajú, on tam musí dať niečo, čo sa bude o 106 like-ovať, čo mu zabezpečí viac followers, z čoho ma viac peňazí
To je čistý business, ale ľudia zbožňujú takýchto “hrdinov” , chalan vie, ako na to a využíva to vo svojej prospech
@natalka13 100 ludi,100 nazorov.Ty sa necitis na to,aby si zverejnovala svoje sukromie,Sajfa to urobi a vie preco.Aj jedno aj druhe je uplne normalne.A ze sa to tebe,mne ci komukolvek nepaci,neznamena ze s tym prestane😉Mozeme si mysliet cokolvek,jeho zivot,ako si ho zariadi taky ma.Mna vzdy pri takychto debatach udivuje najviac to,ako sa niekto vobec dokaze rozculit,premyslat o tom,preco,naco za kolko a neviem co vsetko este dany clovek robi co robi...skutocne neviem,fakt si niekto moze mysliet,ze si nabuduce tie okuliare neda,alebo bude mat obudute cizmy po kolena len preto,ze to niektorym zenam na MK vadilo?😂
A zas ver tomu,ze co ukazali na soc.sietach nie je ani sdaleka vsetko.
Bezne vidim ovela intimnejsie zabery tu na stranke,hole krvave deti,matky necelu hodinu po porode uz oznamuju,ze porodili a robia to zadarmo,tiez ich nikto nenutil,rozhodli sa same ukazat svetu,co ty a tisice ludi povazujes za velmi sukromne...kazdy z nas je proste iny😊
@zuzitko74 žiadnych “influencers” ako on nemám potrebu sledovať, nemám 10 rokov aby som nevedela o čo ide.
Nemám potrebu skúmať, či sú jeho city uprimné, ako myslel tu vetu, či onú, prečo sa odfotil tak, či inak, tento človek je pre mna tak zaujímavý ako Jano Hruška z Humenného, skratka nezáujem, doteraz som ani netušila, že taký človek žije. Keď niekoho baví sledovať životy druhých ľudí prajem príjemnú zábavu, len tie ich “výkriky” na Instagrame či kde netreba brat ako Pismo sväté



Krásne❤