Su aj vasi pubertiaci 16+ taky unudeny, utiahnuty(zavrety v izbe) alebo smutny? Vzdy ked pridem ku kamaratke ma takto dceru v izbe zavretu...nevravim ze sedi len doma ale aj tak. Ja mam zatial male dieta ale som zvedava ci to aj nas caka😀
Su aj vasi pubertiaci 16+ taky unudeny, utiahnuty(zavrety v izbe) alebo smutny? Vzdy ked pridem ku kamaratke ma takto dceru v izbe zavretu...nevravim ze sedi len doma ale aj tak. Ja mam zatial male dieta ale som zvedava ci to aj nas caka😀