Ahojte.Prosím Vás o radu.Potrebujem sa objednať na kolonoskopiu,ale po zákroku chcem cestovať do zahraničia za manželom na týždeň.Myslíte,že deň po zákroku by som mohla cestovať?Alebo až obdeň? Ďakujem za každú radu.
Neviem ako to je s kolono ale je ešte jedno vyšetrenie neinvazivne ktoré si síce hradis (12,5€) ale že je lepšie len donesieš stolicu a do týždňa máš výsledok... vola sa to cerve test alebo tak nejak
7. júl 2020
Uplne v pohode...ja som mala kolono a na druhy den sme isli do Chorvatska🙂
7. júl 2020
no u nás keď robia kolonoskopiu tak sa do druhého dňa leží v nemocnici na pozorovaní - ak by nastalo nejaké krvácanie....
7. júl 2020
ano, bola som len na vysetrenie a isla potom domov - autobusom. nic mi nedavali na oblbnutie a ani by som si nedala dat.
25. dec 2020
Den po v pohode. Teda mozes aj v ten den, ale nie ako vodic. Budes lahko mimo