icon

Prosím Vás potrebujem súrne poradiť.Poobede idem na kolonoskopiu a od rána pijem preháňadlo.Ale bojím sa ,že posledné 3 dcl z druhého litra už nedám.Už mi to ide krkom.Bude to veľmi vadiť,ak nevypijem všetko?Nedajú sa ani zuby zaťať,je to hnus.posledných pár glgov som vyvrátila 😢 Nemá s tým niekto skúsenosť?

avatar

Moj otec to dal do dzusu a nic mu nepovedali este mu to poradili

30. júl 2020
avatar

Ahoj , tiež som všetko nevypila, nevadí. Držím palce na vyšetrenie.

30. júl 2020
avatar

Neviem ci povedia ale viem, ze mozes do dzusu alebo uz ked to mas zarobene daj do toho sirup takto to poradili mojej mamine v lekarni a potom to v pohode vypila

30. júl 2020
avatar

Tiez som uz posledne 3-4dcl nemohla, uz som z toho vracala. Nic sa nestalo, urcite to vadit nebude. Drzim palce nech to mas cim skor za sebou a nech je vsetko ok🍀🍀🍀

30. júl 2020
avatar

Skús už piť iba viac vody. Ides kvôli zisteniu čo ti je alebo preventívne?

30. júl 2020
avatar

@lucta05
@slavka_112
@kikab11
@cucoriedka2004
@tanapeta Ďakujem dievčatá 😘 Idem kvôli zisteniu.

30. júl 2020
avatar

@jarkahamarka tak keď kvôli zisteniu treba veľa piť. Pravdepodobne bude pozerať celé črevo. Ja chodím preventívne a nič už nepijem. Žiadny preparát

30. júl 2020
avatar

Netreba vypiť celé, ja keď som z toho začala zvracať už som nepila a bolo všetko ok...

30. júl 2020
avatar

@tanapeta A ako často chodíte na preventívne vyšetrenie? Vtedy nemusí byť prázdne črevo?

30. júl 2020
avatar

@jarkahamarka každé 2 roky. Už sa čistím sama. Deň predtým nejem, iba pijem celý deň A pri preventívke nepozerá celé črevo.

30. júl 2020
avatar

@tanapeta No tak už mám po.Výsledok dobrý,ale mám strašné kŕče v bruchu.Je to normálne ? A už spm dva krät vracala žltú vodu.Ten vzduch zo mňa nechce ísť a strašnè kŕče mam 😭

30. júl 2020
avatar

@jarkahamarka áno, je to normálne. Bohužiaľ.

30. júl 2020
avatar

@jarkahamarka neboj, zajtra uz bude dobre☺️

30. júl 2020