Ahojte neviete mi poradiť od 24.2.2017 mam mobil 📱 na reklamacii a ešte stále sa mi neozvali , no viem , že zo zákona nemože reklamacia trvať dlhšie ako 30 dní. Lebo ked ho neopravia musia vrátiť peniaze , a preto či mi neviete poradiť nejaky dobry mobil tak do 350€ . Ďakujem ( okrem Samsung Galaxy s5 ten je na reklamácií) 🙂
Predtym som mala A3ku samsung bola som spokojna tak som presla na najnovsi A5 2017 myslim ze cenovo tak nejak stoji
ešte majú štyri dni, tak si nerob nádeje, že ti vrátia peniaze
@daduska3 maju nato 2 dni a ked doteraz ho neopravili pochybujem ze ho opravia
@jarmilasemankova daduska ma pravdu 4 dni este lebo februar ma 28 dni nie 30. Takze reklamacne obdobie nekonci 24 ale az 26. 😉
Oni sa ozvu posledny den.
@tynusa0904 tak to uvidime 😀
Ver tomu že sa ozvi ,nerob si nádeje a kde si dala reklamovať ?
@nika1106 ja si nerobim nádeje ale nikdy nevieš ... to v Ke je na reklamácií
@jarmilasemankova myslím obchod
mobileworld
@nika1106
@jarmilasemankova este je dnes len 26-ty den.Takze treba pockat kym prejde 30 dni.Dovtedy ti ho mozu este 100x zreklamovat.😉
Ja mam Samsung Galaxy A3 a manzel A5 a obaja sme spokojni.