icon

Ahojte ženy neviete mi poradiť, ked mam orange a chcem prejsť do o2 lebo v utorok končí paušál.. Ale je to na muzove meno ten paušál môžem ísť do o2 požiadať o prenos cisla sama ci musi byt pri tom aj muž neviete..ďakujem

avatar

Je to zmluva na jeho meno,čiže musí ísť on.

27. apr 2019
avatar

Nie. Ja dokonca nemožem zavolat ani na infolinku. Hned ma zrušia že iba s majitelom čisla...

27. apr 2019
avatar

Samozrejme musí byť pri tom osoba na ktorú je paušál...

27. apr 2019
avatar

Sama Nie*

27. apr 2019
avatar

A ked by sme zrusili normálne pausal v orange a dam prepísať kartu na seba vtedy uz mozem ne

27. apr 2019
avatar

@jarmilasemankova ale za prepis na iné meno sa platí, tuším 12€

27. apr 2019
avatar

@jarmilasemankova to neviem presne. Ale za prepis sa plati. Tuším okolo 10_€

27. apr 2019
avatar

Ja by som do 02 nešla, skúste pýtať vyhodnejsi paušál a ostať v orange

27. apr 2019
avatar

@jarmilasemankova ak by si aj chcela prepísať pausal v orange na seba musi tam byt muž... Jedine vie muz v orange číslo zrušiť a ty si vies v 02 aktivovať nove cislo

27. apr 2019
avatar

Ahoj, my sme to všetko vybavili telefonicky... A ešte nám aj O2 preplatilo zmluvnú pokutu z Orange .. takže ak ani vy nemáte cestu stačí keď muz do O2 zavolá

27. apr 2019
avatar

V orange chceli za prepis na ine meno neskutocne peniaze. Tak sme najprv presli do O2 a tam zmenili meno lebo O2 to malo zadarmo. Neviem ako ponukaju teraz.

27. apr 2019
avatar

@knazovicova to nie v o2 su lepšie podmienky co sa tyka paušál vela ludi si chvali o2 a na orange sa stazuje

27. apr 2019
avatar

@iwkaajarko ďakujem bratova priateľka roi v o2 tak všetko vybavi som volala z bratom ale ďakujem

27. apr 2019
avatar

@jarmilasemankova do O2 by som už nikdy nešla.....

27. apr 2019
avatar

@jarmilasemankova Zalezi v akej oblasti je ,,O2" dobre... pokial volam len obcas,tak ano,inac nie.Len tak mimochodom,siet Orange vyuziva aj O2 a 4ka.
O2 ma dobry internet na doma.

27. apr 2019
avatar

@jarmilasemankova ja som tiež prešla do 02 a potom ma mrzelo. Problémy so signálom a vrátila som sa do orange.

27. apr 2019
avatar
27. apr 2019
avatar

@jarmilasemankova nemám s nimi dobré skúsenosti, manžel chodí do zahraničia, napriek tomu, že z O2 nevolaval dostával 70-80 eur faktúry..napriek reklamaciam sme neuhádali nič.. pre mňa Tcom a Q2 nikdy....

27. apr 2019
avatar

O2 nikdy nikdy nijdy viac!!!

27. apr 2019
avatar
27. apr 2019
avatar

@jarmilasemankova preto ze ku koncu mi chodili 80 eurove faktury bez priciny a na to aby mi dali zoznam hovorov mali vzdy vyhovorku. A pausali zdaleka vyhodne nemaju. A dokonca som mala od nich telefon ktory sa kazil a odmietli mi ho zreklamovat!!! Bol v oprave 4x napriek tomu mi nevratili peniaze

28. apr 2019