icon

Keď tak pekne vyšlo slniečko 🌞 tak ideme navštíviť babku (prababku) :D do Košic :D

avatar

Prosim ta co je to za autosedacka?

28. feb 2017
avatar

@stellaaa je to autosedačka CYBEX Aura-Fix 2015

28. feb 2017
avatar
28. feb 2017