Keď tak pekne vyšlo slniečko 🌞 tak ideme navštíviť babku (prababku) :D do Košic :D
Prosim ta co je to za autosedacka?
@stellaaa je to autosedačka CYBEX Aura-Fix 2015
@jarmilasemankova vdaka.
Prosim ta co je to za autosedacka?