Mamičky dajte typ ake mate vy trojkolky pre Vašich drobcov
Takej čo nehrkaju kolieska a ste s nimi spokojne.. Dakujem
my máme trojkolku, objednaná od jednej pani tu na mk a veľká spokojnosť, dá sa potom všetko odmontovať a je to ako trojkolka a malá mi utiahne v pohode, jasné, že do kopca veľmi ťažko ale po rovine super...ak ti kukne, príp. link dáma má nafukovacie kolesá 😉
3. apr 2018
@drobec336 tiež si myslím že vyhodené peniaze..ale ak už tak takú klasickú trojkolky už a s rúčkou.
3. apr 2018
Puky odporúčam naši v zime aj vnútri jazdili
3. apr 2018
Ja by som trojkolku nekupovala. Dieťa nevie utiahnut pedále. Skôr by som šla do odrazadla.najskôr stvorkolesove A potom dvojkolesove