icon

Nevie niekto kde kúpim takú knižku alebo či ju niekto nepredáva 📚 rada by som ju kúpila je veľmi dobrá mala som ju keď som ešte študovala ale bohužiaľ ju už nemám ☹

avatar

Mne sa marí ze ju mam.. Zajtra pozriem.. 🙂

12. jan 2017
avatar

@katatina Ďakujem pekne 🙂 budem veľmi rada 🙂

13. jan 2017