Nevie niekto kde kúpim takú knižku alebo či ju niekto nepredáva 📚 rada by som ju kúpila je veľmi dobrá mala som ju keď som ešte študovala ale bohužiaľ ju už nemám ☹
Mne sa marí ze ju mam.. Zajtra pozriem.. 🙂
@katatina Ďakujem pekne 🙂 budem veľmi rada 🙂
Mne sa marí ze ju mam.. Zajtra pozriem.. 🙂