Ženy dnes som si v o2 zobrala paušal ale chcem si zobrať ku paušalu nejaký mobil 📱neviete aky je dobry kedže ja stale rada fotim a stale som na nete potrebovala by som s nejakou dobrou vydržou batérie....chcela by som Huawei P10 Lite mate ho niekto je dobry ??? Samsung už nechcem lebo už ho mam a chcem už inu značku ... poradte ⁉
Moj manzel ma huawei a neskutocne foti, skoro ako zrkadlovka. Ja som chcela iphone, ale coraz aj ja viac zvazujem huawei, su pekne ak dizajnovo
Ja som mala samsung vzdy presla som na Huawei a chcem zas samsung. Mne na H vadi to ze je strasne slaba vydrz baterie mam p9
Huawei je v pohode len pri litle (vsetkych znackach) treba dat bacha na uzivatelsku pamat.
Ja mam huawei nova a som spokojna aj s fotkami aj s pamatou aj s bat.
Apple
@ariannazara ja zas mam samsung a baterk hruuza..kolkokrat aj 2x za den nabijam :( do teraz som bola verna samsungu, ale citim, ze to chce zmenu 😂
Za mňa jednoznačne Iphone, pre mňa je praktickejší ako tie čo fičia na androide ;)
Ja ho mam a som dosť spokojná.
Pri 300 spustenych apkach a datch bude aj 6000 mAH malo 😂😂😂 👍
@tatiana297 vsetky maju baterky asi na hovno😂 alebo my na nich mame velky napor cely den😂😂😂
Mam huawei p10lite a uplne super, krasne foti, rychly, a baterka vydrzi asi dva dni, co stale mam zaonuty net pravidelne volam a pod. 🙂
Môj manžel má Huawei P10 green, je skvelý, obrovská pamäť aj bez pamäťovky a duálny foťák až 20 mega pixel, robí krásne čisté fotky.. Ak sa rada fotíš, určite odporúčam, má k nej nabíjačku so supernabijanim, za menej ako pol hodinu plne nabitý
@ariannazara asi ten nápor 🤣🤣🤣
@tatiana297 presne aj ja 2x nabijam strasne mi to taha bateriu .....preto uz samsung nechcem
@kebhut1 tak asi nakoniec zoberiem ten Huawei p10 lite lebo velmi dobre recenzie ma co pozeram ...
@lu_cya tu super nabijacku dostal k tomu telefonu ci ste dokupili?? A ja stale fotim tak asi sa oplati
@jarmilasemankova Dostal ju k telefónu 😊
@sis13
@pantuckova este som Apple nemala ale pocula som ze sa kazia dost casto
chujavej by som nezvolila.. apple topka
@jarmilasemankova Ja mám už 4. apple, ani jeden sa nepokazil, len si kúpim vždy novší model. Ja to zas využívam aj k práci, ak to chceš hlavne kvôli fotkám, tak neinvestuj do apple, androidy kúpiš lacnejšie s lepšími foťákmi. Na prácu a z pohľadu rýchlosti a prehľadnosti za mňa apple 😉
moji rodičia, sestra, ja aj manžel máme Huawei a všetci sme s nimi spokojní 🙂
@jarmilasemankova ja mam z mužom uz vyše 2 rokov 6s a žiadny problém a to ho synátor dáva riadne do parádny. Predtým sme mali vždy Samsung ale uz by sme do iné ako do Apple nesli
No nakoniec som sa rozhodla pre lepsi mobil ako je huawei pre Xioami Redmi Note 4 64Gb ma dobru vydrz baterie 4100mah a 8 jadrovy procesor ...a 3gb rom
@jarmilasemankova znie to dobre, potom daj vedieť ako si s ním spokojná 🙂
Ja som xiaomi dostala na tieto vianoce a po troch tyzdnoch ho predala :🙈
Moj muž takisto 😀 ale možno budeš spokojna..
@pantuckova jasne dam urcite vediet ...
My máme doma 2 tie telefóny a sú super 🙂 aj krásne fotia 🙂 a baterku majú tiež dobrú 🙂