
😍😍😍
Super zlatá to sa málo kedy vydary taká fotecka a Tretia dievka už. super prajem veľa veľa zdravíčka ja mám dvoch chlapcov 🙂
Taketo fotky su najkrajsie 😉
Ja mam tiez vzdy nieco maly vymyslal,raz zyval,raz sa smial potom si cmulal palcek a vsetko krasne fotecky 😉
Asi vam mala vyplazovala jazyk,aby ste ju nefotili 😊😜
Alebo si pomyslela, aj tak som dievča, chalana matetak skoro nebudeš, maminka moja
Krasna fotka,malinka je nadherna 😍 aj ja mam doma dve babizne a chcela by som este tretiu princeznicku, ale moj muz ani pocut 🙉
Krasna fotka my sme chceli bambulku a mame dvoch chlapcov. Ale lubime ich nadovšetko
To je super 😅
@janulka2811 no to som aj ja hovorila ze uz aby sme jej dali pokoj a tolko ju neocumovali😉
Mate 3 baby? Prosim ta a nevies kedy ste ich splodili v ramci cyklu? Pocas ovulacie ci pred? Nemas to odsledovane?dakujem pekne
@werah dakujem😉o spermie ani nejde ale moje telo odmieta plod chlapcenskeho pohlavia teda ja si to tak myslim lebo najstarsia bola bez problemov po nej som dva krat potratila ale nic mi nezistili ze koli comu som potratila potom som otehotnela a moja gyn. mi nasadila clexan ze co ked nahodou a vynosila som zdrave dievcatko po nej som zasa otehotnela a tiez som si pichala clexan ale v 10 tt som potratila dalsie sme nechceli tak som odmietla vysetrenie na genetike ale nejak sa nam zadarilo a teraz bez liekov a bez injekcii cakam dalsie dievcatko takze tak
