icon
1 / 1
avatar
26. okt 2018
avatar

😍😍😍

26. okt 2018
avatar

Super zlatá to sa málo kedy vydary taká fotecka a Tretia dievka už. super prajem veľa veľa zdravíčka ja mám dvoch chlapcov 🙂

26. okt 2018
avatar

Taketo fotky su najkrajsie 😉
Ja mam tiez vzdy nieco maly vymyslal,raz zyval,raz sa smial potom si cmulal palcek a vsetko krasne fotecky 😉
Asi vam mala vyplazovala jazyk,aby ste ju nefotili 😊😜

26. okt 2018
avatar

Alebo si pomyslela, aj tak som dievča, chalana matetak skoro nebudeš, maminka moja

26. okt 2018
avatar

Krasna fotka,malinka je nadherna 😍 aj ja mam doma dve babizne a chcela by som este tretiu princeznicku, ale moj muz ani pocut 🙉

26. okt 2018
avatar

Krasna fotka my sme chceli bambulku a mame dvoch chlapcov. Ale lubime ich nadovšetko

26. okt 2018
avatar

To je super 😅

26. okt 2018
avatar

@lucka70 dakujeme😉

26. okt 2018
avatar

@janulka2811 no to som aj ja hovorila ze uz aby sme jej dali pokoj a tolko ju neocumovali😉

26. okt 2018
avatar

@lenka.25 ani my sme s mm tretie uz nechceli ale zadarilo sa a teraz som rada ze budu tri slecny😉len tatik ma strach ze co to bude za babinec🤣

26. okt 2018
avatar

@jaruska12 hlavne nech je babulka zdrava . Sestricky su urcite nadsene, ze budu mat zivu babiku . Juj, bodaj by sa aj nam zadarilo 😀

26. okt 2018
avatar

@lenka.25 presne tak zdravie je najhlavnejsie a nadsene urcite su ale najviac ta starsia lebo mladsia si to este velmi neuvedomuje v dec. bude mat 2 roky a aj som zvedava na jej reakciu ked prideme domou z porodnice 😉tak aj vam prajem nech sa zadari cim skor😉

26. okt 2018
avatar

Mate 3 baby? Prosim ta a nevies kedy ste ich splodili v ramci cyklu? Pocas ovulacie ci pred? Nemas to odsledovane?dakujem pekne

26. okt 2018
avatar

Sklamem ta ale nemam to odsledovane a my s mm mame isty problem takze nic ine ako dievcatka nemozeme mat spolu😐
@11bodka11

26. okt 2018
avatar

@jaruska12 to take nieco moze byt? Manzel ma len spermie s X ci ty nie su schopna prijat jeho Y spermie? Prepac ze sa pytam ale genetika ma vzdy fascinovala. Inal gratulujem k babetku

31. okt 2018
avatar

@werah dakujem😉o spermie ani nejde ale moje telo odmieta plod chlapcenskeho pohlavia teda ja si to tak myslim lebo najstarsia bola bez problemov po nej som dva krat potratila ale nic mi nezistili ze koli comu som potratila potom som otehotnela a moja gyn. mi nasadila clexan ze co ked nahodou a vynosila som zdrave dievcatko po nej som zasa otehotnela a tiez som si pichala clexan ale v 10 tt som potratila dalsie sme nechceli tak som odmietla vysetrenie na genetike ale nejak sa nam zadarilo a teraz bez liekov a bez injekcii cakam dalsie dievcatko takze tak

31. okt 2018