icon

Ahojte, stretli ste sa s hnačkami ktoré sa opakovali?
Ahojte, stretli ste sa s týmto niekto?
8.6.-11.6. mala staršia hnačky
8.6. mladšia
15.6.-18.6. mladšia
A teraz 23.6. zas staršia
Mladšia mala vírusy aj baktérie negatívne zo stolice.
Ďakujem

avatar

Stava sa to po dietnej chybe kym este nie je traviaca sustava zregenerovana po predchadzajucej chorobe. Treba drzat dietu dlhsie

Dnes o 17:55
avatar

je horúco -leto, zmrzliny, ovocie, melóny ....voda ....hnačky
treba to odsledovať a doplniť tekutiny . A presne ako je vyššie spomenuté - po virózach opatrne začínať zaťažovať žalúdok a črevá.

Dnes o 17:58