Ahojte, stretli ste sa s hnačkami ktoré sa opakovali?
Ahojte, stretli ste sa s týmto niekto?
8.6.-11.6. mala staršia hnačky
8.6. mladšia
15.6.-18.6. mladšia
A teraz 23.6. zas staršia
Mladšia mala vírusy aj baktérie negatívne zo stolice.
Ďakujem
je horúco -leto, zmrzliny, ovocie, melóny ....voda ....hnačky
treba to odsledovať a doplniť tekutiny . A presne ako je vyššie spomenuté - po virózach opatrne začínať zaťažovať žalúdok a črevá.
Dnes o 17:58
Stava sa to po dietnej chybe kym este nie je traviaca sustava zregenerovana po predchadzajucej chorobe. Treba drzat dietu dlhsie