icon

Čo sa vám osvedčilo pri ovčích kiahnach? Mastičky,vitamíny...

avatar

kupel v hypermangane, jednoznacne 🙂

4. nov 2015
avatar

Mentolovy tekuty púder a hypermanganovy kupel

4. nov 2015
avatar

Mentolovy tekuty púder

4. nov 2015
avatar

Ked sme mali s braskom kiahne,/ bolo to daaaavno, zrovna vtedy bola interguma😀 / tak nas maminka natierala pudrom ... Bolo vidiet viacej pudru ako dietata ... 😀

4. nov 2015
avatar

Hypermangan a tanohermal krem

4. nov 2015
avatar

Sem tam som mu ho do stamperliku zmiesala s alpou, aby rychlejsie pupaky zaschli. Samozrejme nedavat na rozskrabane. Aby nestipalo.

4. nov 2015
avatar

Aloe first,alpa.

4. nov 2015