Čo sa vám osvedčilo pri ovčích kiahnach? Mastičky,vitamíny...
Mentolovy tekuty púder a hypermanganovy kupel
4. nov 2015
Mentolovy tekuty púder
4. nov 2015
Ked sme mali s braskom kiahne,/ bolo to daaaavno, zrovna vtedy bola interguma😀 / tak nas maminka natierala pudrom ... Bolo vidiet viacej pudru ako dietata ... 😀
4. nov 2015
Hypermangan a tanohermal krem
4. nov 2015
Sem tam som mu ho do stamperliku zmiesala s alpou, aby rychlejsie pupaky zaschli. Samozrejme nedavat na rozskrabane. Aby nestipalo.
4. nov 2015
Aloe first,alpa.
4. nov 2015
kupel v hypermangane, jednoznacne 🙂