icon

Dievčatá 🙂 = snažilky, bývalé snažilky, mamičky čo ste sa dlhšie snažili o bábätko... akú vám zistili príčinu? ❤

avatar

Amenorea, vynechanie menštruácie, žiadna ovulácia. Snažili sme sa dva roky a podarilo sa 🙂

14. máj 2017
avatar

Endometrioza.. snažili 3,

14. máj 2017
avatar

tiez ovulacia len obcas.. nastastie sme ju vystihli a podarilo sa po 10. mesiacoch..

14. máj 2017
avatar

24. neuspesny pokus, pricina neznama

14. máj 2017
avatar

Ja som mala vysoke hodnoty prolaktinu

14. máj 2017
avatar

5 rokov,prestávky pretože mm pracuje preč. Ale príčina žiadna🙄 mal trošku pomalšie spermie. Ale nič závažné. ( takže ja si to vysvetľujem) všetko má zrejme ten správny čas... u nás,keďže sme nemali žiadne problemy... Teraz našťastie koncime 5 mesiac 🙂

14. máj 2017
avatar

ziadnu....☹

14. máj 2017
avatar

Lepivost krvnych dosticiek

14. máj 2017
avatar

Malo spermie u manžela a tie čo boli boli lenivé tak.ee žiadny pohyb a ak bol pohyb tak zlým smerom plus moje telo tvorilo protilátky proti spermiam takže aj keby nejaká zablúdila duša bola schopná pohyblivá a išla vpred moje telo by ju neprijalo 😕

14. máj 2017
avatar
14. máj 2017