Dievčatá 🙂 = snažilky, bývalé snažilky, mamičky čo ste sa dlhšie snažili o bábätko... akú vám zistili príčinu? ❤
Endometrioza.. snažili 3,
tiez ovulacia len obcas.. nastastie sme ju vystihli a podarilo sa po 10. mesiacoch..
24. neuspesny pokus, pricina neznama
Ja som mala vysoke hodnoty prolaktinu
5 rokov,prestávky pretože mm pracuje preč. Ale príčina žiadna🙄 mal trošku pomalšie spermie. Ale nič závažné. ( takže ja si to vysvetľujem) všetko má zrejme ten správny čas... u nás,keďže sme nemali žiadne problemy... Teraz našťastie koncime 5 mesiac 🙂
ziadnu....☹
Lepivost krvnych dosticiek
Malo spermie u manžela a tie čo boli boli lenivé tak.ee žiadny pohyb a ak bol pohyb tak zlým smerom plus moje telo tvorilo protilátky proti spermiam takže aj keby nejaká zablúdila duša bola schopná pohyblivá a išla vpred moje telo by ju neprijalo 😕
PCOS
Amenorea, vynechanie menštruácie, žiadna ovulácia. Snažili sme sa dva roky a podarilo sa 🙂