Hurááááá, ja mám nové autííííčko 😀 Viac sa bojím ako teším :-/ nie jazdenia, ale ostatných šoférov a nejakej kolízie... Na ďalšie nové dllllho mať nebudeme :-/ Ale je to pekné veľké rodinne autíčko 🙂
jaruskatt
autor@lentilka135 Ďakujeme 🙂
23. mar 2016
nech robí radosť 🙂 a veľa km bez nehody a hlavne s úsmevom od ucha k uchu🙂 také "prírastky" vždy potešia🙂
23. mar 2016
Vela stastnych kilometrov...