Kočky, ktoré periete s BIO, EKO 🌳 a podobnými pracími prostriedkami... 💃 Perú rovnako dobre ako klasické? A ak ano, aké odporúčate?
Ja používam Ecover Zero. Neni to zbytočne voňavé, iba o to mi išlo, najmä kvôli maľuštekovi. Čo sa účinku týka som spokojná, ale mimoriadne rozdiely asi nie sú. Používam ho aj pre dospelých.
17. máj 2017
nevsimla som si aby bol nejaky rozdiel, zase je pravda ze nemame nejak extra spinave veci bezne zo skolky a z prace , manzelovi monterky periem v silnejsom nam v tomto kedze mame kozne problemy a nemozem tie parfumovane.