Malému (3,5r.) chceme pod stromček kúpiť elektrické autíčko. 🚗 Podľa čoho vyberať? Na čo si dať pozor? Je nejaký rozdiel v nabíjaní, výdrži? Ďakujem
My mame hummer2 je dvojmiestne,dvojrychlostne.max zatazenie 50kg.proste je super aj pre vacsie deticky.a teraz na internete je iba za 205€ inac vsade predavaju za 280€
21. okt 2016
Juuuj písala som koment s omylom som ho aj hneď zmazala😀tak ešte raz...máme motorku na akumulátor.Vydrží niekoľko hodín,myslím že 20 bez dobitia.Nosnosť 20kíl.Ide dosť pomaly,ale aspoň stíham kráčať vedľa☺
21. okt 2016
môj dostal od Ježiška z Nay - je to Mercedes, dvojmiestne....nedá sa porovnať s tými menšími, čo stretávame v meste
21. okt 2016
21. okt 2016


Toto aj mna zaujima. Chcem kupit take pre dve deti.