No verdikt u dr.: dysplázia krčku maternice L... III.a ☹ budúci mesiac idem na konizáciu. Máte niekto skúsenosť?
jaruskatt
autor@katka79daniel a ako to prebiehalo? je to v celkovej anestézii alebo iba lokálne?
o 2 hodiny po zákroku sa vraj ide domov...
13. nov 2015
@jaruskatt mne robili v celkovej,zákrok trval cca 20-25 minút.v ten deň som poobede okolo 13.00 šla domov.ak máš otázky,napíš do IP.
13. nov 2015
Áno,aj ja som bola.