Slipky alebo boxerky pre chlapcov? (2,5 - 3 ročných)
My v lete slipky; na Jesen a zimu trendy ;)
9. nov 2015
My striedame. Máme aj aj, ale v trencuľkach má fajnú prdelku 😂 a na jeseň mi prídu teplejšie
9. nov 2015
U nas od zaciatku len boxerky a stale tak
9. nov 2015
My aj aj, ale tiez radsej boxerky
9. nov 2015
Moj stale nosi slipy
9. nov 2015
Ja mam averziu uz len na slovo slipy,nieto este na nich samotne,takze urcite boxerky bez ohladu na vek...
9. nov 2015
boxerky sme pouzivali od zaciatku a mame 4 r. a pouzivame doteraz