icon

Slipky alebo boxerky pre chlapcov? (2,5 - 3 ročných)

avatar

boxerky sme pouzivali od zaciatku a mame 4 r. a pouzivame doteraz

9. nov 2015
avatar

My v lete slipky; na Jesen a zimu trendy ;)

9. nov 2015
avatar

My striedame. Máme aj aj, ale v trencuľkach má fajnú prdelku 😂 a na jeseň mi prídu teplejšie

9. nov 2015
avatar

U nas od zaciatku len boxerky a stale tak

9. nov 2015
avatar

My aj aj, ale tiez radsej boxerky

9. nov 2015
avatar

Moj stale nosi slipy

9. nov 2015
avatar

Ja mam averziu uz len na slovo slipy,nieto este na nich samotne,takze urcite boxerky bez ohladu na vek...

9. nov 2015